Zlatý kovový svícen ZUIVER GLAM M – elegantní doplněk pro každý interiér

Svícen ZUIVER GLAM je vynikajícím doplňkem pro každý interiér. Jeho kovový design a kombinace zlaté a černé barvy mu dodávají elegantní a luxusní vzhled. Svícen vyvolává pocit starožitnosti a bude vynikající dekorací pro Vaši obývací nebo jídelní místnost.

Zkuste ZUIVER GLAM M

ZUIVER GLAM M je model této série, který má rozměry 9 x 22 cm. Tento model je středně velký, takže si jej můžete umístit kamkoli. Právě tato velikost svíčky je nejlepší volbou pro menší stoly, noční stolky nebo police.

Navštivte stránky www.maliboo.cz a objednejte si kovový svícen ZUIVER GLAM, který perfektně zapadne do Vašeho interiéru.

Různé varianty svícnu GLAM

Svícen ZUIVER GLAM lze zakoupit v pěti různých barevných provedeních, včetně zlaté a černé combo. Sérii GLAM tvoří svícny ve dvou velikostech – M a L, takže si můžete vybrat ten, který Vám bude nejvíce vyhovovat.

Pro originální vzhled doplněte Vaši obývací místnost nebo ložnici konferenčními stolky GLAM, které se perfektně sladí s kovovým svícenem. Uvidíte, že Váš interiér získá na modernosti a exkluzivitě.

Zakoupit svíčku ZUIVER GLAM M

Pokud jste si já budete chtít zakoupit svícen ZUIVER GLAM M, navštivte stránky www.maliboo.cz, kde si již můžete vybrat z celé škály barevných provedení. Vyberte si svíčku, která bude dokonalým doplňkem do Vašeho interiéru a užijte si úžasnou atmosféru světel.

Závěr

Kovový svícen ZUIVER GLAM je krásnou a praktickou dekorací pro každý interiér. S jeho pomocí dodáte místnosti nádech starobylé luxusnosti a elegančnosti. Vyberte si svíčku z celé škály barevných a velikostních provedení na stránkách www.maliboo.cz.

svícen ZUIVER GLAM

Nezapomeňte také na doplňky z této série, které dodají Vašemu interiéru unikátní vzhled. Vyberte si konferenční nebo odkládací stolky GLAM, které se budou skvěle sladit s kovovým svícenem.

konferenční stolky ZUIVER GLAM