Zahradní lavice Viking šedá – styl, komfort a odolnost pro Vaši zahradu (150 cm)


Zahradní lavice Viking šedá - 150 cm

Nová šedá barva a rustikální vzhled

Zahradní masivní lavice vyrobena z borovicového dřeva teď nově v šedé barvě, která jí dodává rustikální vzhled. Celková délka lavice je 150 cm, takže na ní pohodlně usadíte více osob.

Lavice je dodávána s certifikátem FSC, který zaručuje, že použité dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, ve kterých jsou dodržovány přísné ekologické a sociální požadavky.

Je možné zakoupit k lavici i stůl Viking a vytvořit si tak pěknou zahradní soupravu, která bude působit stylově a bude skvělým místem pro posezení v přírodě.

Specifikace produktu

Výška výrobku (opěradla):

39 cm

Výška výrobku (výška sedu od země):

43 cm

Šířka výrobku:

51 cm

Hloubka sedu:

40 cm

Hmotnost:

20 kg

Nosnost:

3 x 90 kg

Materiál:

Borovice

Barva:

Šedá

Rozměr balení:

151 x 52 x 9 cm

Materiál balení:

Karton

Výška výrobku:

80 cm

Délka výrobku:

150 cm

Výhody zahradní lavice Viking

Zahradní lavice Viking šedá je skvělou volbou pro každého, kdo chce posedět v přírodě v pohodlí a stylu. Její hmotnost a nosnost umožňují posedět na ní i větší skupině lidí. Díky použití borovicového dřeva je lavice odolná vůči povětrnostním vlivům a vydrží vám mnoho let. Šedá barva pak dodá nábytku moderní a rustikální vzhled, který jistě zaujme všechny hosty.

Využijte možnosti a pořiďte si k lavici i zahradní stůl Viking, aby vaše zahrada byla plná pohodlí a stylového nábytku. Certifikace FSC zaručuje, že jste se postarali o přírodu, zatímco vy si užíváte zahrady plné pohody a komfortu.

Zde můžete zakoupit zahradní lavici Viking šedou (150 cm)