WOOOD Exclusive Vitrína DIDO – elegantní skvost pro vaše domácí dekorace!

Vyměňte nudné poličky za špičkovou vitrínu od holandského výrobce designového nábytku WOOD. Vitrína DIDO je prosklená skříňka na vysokých nohách vyrobena ze dřeva v černé barvě a opatřena bezpečnostním sklem. Elegantní design DIDO v kombinaci se stylovým sklem zajišťuje, že vaše předměty budou bezpečně uloženy, aby jste je mohli ukázat všem, kdo je přijdou obdivovat. Vysoká konstrukce nohou má štíhlý design a je velmi stabilní díky výztužné tyči ve spodní části.

S ČÍM SLADIT

DIDO je velmi krásná, moderní a elegantní vitrína. Díky černé barvě vynikne zejména ve světlém interiéru. Díky tomuto kousku můžete svůj domov obohatit o luxusní muzejní vitrínu. Pokud máte rádi jednoduchý styl, kombinujte ji s minimalistickým nábytkem, který bude vitrínu zdůrazňovat.

KLADY A ZÁPORY

Klady

  • Zajímavý design
  • Krásné zpracování
  • Kvalitní materiály materiály
  • Široká využitelnost
  • Kombinovatelnost

Zápory

  • Nejsou

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Materiál konstrukce: dřevo

Barva konstrukce: černá

Materiál dvířek: dřevo, sklo

Barva dvířek: černá, průhledná

Rozměry vxšxh: 109x65x45 cm

Hmotnost: 12 kg

Nosnost: 15 kg

MONTÁŽ A PÉČE

Montáž: nutno složit

Péče: utírat nečistoty vlhkým hadříkem

Koupí vitríny DIDO si můžete dopřát krásný a designový prvek do vašeho interiéru. Navíc pro vás máme speciální nabídku, kdy při nákupu použijete odkaz https://www.nabytekhned.cz/produkt/woood-exclusive-vitrina-dido-cerna, získáte slevu 10% z celkové ceny. Neváhejte a přidejte vitrínu DIDO do svého nákupního košíku hned teď!

dido1

Text a foto: Redakce Nabytek Hned.cz