Vitrína MID.YOU v barvě dubu – rozměry 80/191/40 cm

Vyberte si dokonalý doplněk do vaší obývací nebo jídelní místnosti s vitrínou MID.YOU. Tato vitrína v barvě dubu vyniká nejen krásným dřevěným odstínem, ale také svými praktickými rozměry 80/191/40 cm.

Krásný design

Vitrína MID.YOU je vyrobena z kvalitního dřeva, které zajišťuje, že vydrží mnoho let. Vnitřní prostor je dobře prosvětlen horními LED diodami, díky čemuž jsou vaše oblíbené dekorační předměty a sklo vynikající krásou.

Výhody: Prosklené čelní dveře umožňují vynikající výhled na exponáty a otevírají se na úrovni police. Police jsou ukotveny pomocí upevňovacích bodů a jsou stohovatelné v intervalech 2,2 cm dle potřeby. Vitína obsahuje 4 police.

Díky svému minimalistickému designu lze vitrínu MID.YOU barevně sladit s jakýmkoliv dalším nábytkem v místnosti, takže se rázem stane nenahraditelnou součástí vašeho domova.

Dokonalé rozměry

Vitrína v barvě dubu rozměrů 80/191/40 cm najde své využití především v obývacích nebo jídelních místnostech, ale skvěle poslouží i v kanceláři nebo v ložnici jako dekorační prvek.

Díky svému úzkému profilu se snadno vejde i do těch nejužších prostorů, což z ní dělá ideální volbu pro každou místnost.

Kde koupit

Pokud jste se rozhodli pro vitrínu MID.YOU v barvě dubu, neváhejte a vydejte se na stránky interierio.cz, kde ji můžete objednat a přitom si užít snadnou a rychlou online objednávku.

Závěr

Vitrína MID.YOU v barvě dubu rozměrů 80/191/40 cm je dokonalým nábytkem pro každého, kdo hledá praktický, ale zároveň stylový doplněk pro svou místnost. Nedbale umístěné láhve vína, cestovatelské suvenýry nebo krásné skleněné figurky budou v této vitríně vynikat svou krásou.

Vitrína MID.YOU
Vitrína MID.YOU
Vitrína MID.YOU