Užijte si šálek čaje v luxusním porcelánovém hrnku Dakls Fiona, 460 ml

Přeneste si trochu venkovské romantiky i do svého interiéru. Ptáte se proč? Protože tak zaručeně dosáhnete pocitu zabydlenosti a útulna.

Na trhu je mnoho různých druhů šálků, ale s výběrem tohoto konkrétního heslo „bezpečí a pohodlí“ získá úplně nový rozměr. Porcelánový hrnek Dakls Fiona o objemu 460 ml navodí atmosféru pohodového odpočinku.

Dakls Fiona hrnek

Luxusní design překvapí i ty nejnáročnější zákazníky

Design každého hrnku je pro Dakls klíčový a kladou velký důraz na detail a eleganci. Hrnek Dakls Fiona je dokonalým příkladem dokonalosti, kde autorský design spojuje kreativitu s řemeslným mistrovstvím. Díky tomu se firma Dakls etablovala mezi velkými výrobci porcelánu a keramiky.

A navíc, jak Dakls chtěl předat svou kreativitu, dal možnost designu trošku do rukou zákazníkům. Každý si tak může samostatně namalovat svůj vlastní předmět. Poté stačí poslat fotografii a Dakls vytvoří individuální kousek dle přání zákazníka.

Doporučujeme kombinovat více kousků mezi sebou

Na poličku nebo stůl můžete postavit jediný hrnek, ale doporučujeme kombinovat více kousků mezi sebou. V jedné kolekci Dakls Fiona jsou k dispozici další doplňky, jako jsou talířky, misky nebo příbory.

Pokud tedy chcete mít doma jeden styl a barvu, můžete si vybrat z celé série produktů několik různých druhů. Takto svůj interiér doladíte i do posledního detailu.

Dakls Fiona talířek a miska

Není to jen pro Vaši domácnost, ale i jako dárek pro blízké

Chcete udělat radost svým blízkým, protože je následně zvou na kafčo? Hrnky Dakls Fiona jsou dárkem, který potěší každého. V originálním bahenním odstínu a s kreativními motivy, vypadají krásně minimalisticky, ale mohou sloužit jako elegantní kousek při každé příležitosti.

Tak si dopřejte malý zázrak, v podobě luxusního hrnku Dakls Fiona! Doporučujeme v případě zájmu o tohoto krásného pomocníka nejteprostupnější (zákazníky oblíbeného webu s názvem Crosta.cz.

Porcelánový hrnek Dakls Fiona je vhodným doplňkem pro Tebe, který nezávisle hledá krásu v praktické každodennosti!