Tempo Kondela Matrace Monika 90×200 – Kvalitní matrace s perfektním tempem pro zdravý spánek


Proč jsou kvalitní matrace důležité

Dobrý spánek je základem pro zdraví a celkovou pohodu. Proto je důležité, aby jste si do svého ložnice pořídili kvalitní matraci. Při špatné volbě matrace hrozí bolesti zad, neklidný spánek a další problémy spojené s chvěním těla. Proto je třeba vybírat s rozmyslem a zvažovat všechny možnosti.

Tempo Kondela Matrace Monika 90×200

Matrace MONIKA v rozměru 90×200 cm je tvořena kombinací dvou PUR pěn a RE pěny. PUR pěny se používají především v automobilovém průmyslu a jsou charakteristické svoji houževnatostí a odolností vůči deformacím. RE pěna je na druhé straně měkčí a pohodlnější na spaní. Pro zajištění dokonalého prokrvení pokožky je matrace MONIKA vybavena profilací na obou PUR pěnách. Pro zvýšení komfortu a prevenci proležení se používá také zónování.

Můžete si přečíst více na této stránce.

Potah

Je dodávána v kvalitním potahu Aloe, který je možno sundat a vyprat při teplotě 60°C. Potah z aloe je extrémně měkký a příjemný na pokožce. A navíc, díky možnosti vyprání v pračce, se snadno udržuje čistý a zdravotní.

Závěr

Kvalitní matrace je důležitou součástí spánku a celkového zdraví. Proto je třeba si vybírat s rozmyslem a snažit se co nejvíce zaručit pohodlný spánek. Matrace MONIKA nabízí ideální kombinaci PUR pěny a RE pěny, profilaci a zónování pro dokonalé prokrvení pokožky a také potah z aloe, který je snadno udržovatelný a zdravotní.


Tempo Kondela Matrace Monika 90x200