Stylový kulatý konferenční stolek Jonas s imitací šedého mramoru


Popis produktu

Kulatý konferenční stolek má stabilní podnož z černého kovu a horní plochu v imitaci šedého mramoru. Výborně se hodí do moderního obýváku a díky průměru 60 cm pasuje i do menšího prostoru.

Vlastnosti produktu

  • Průměr: 60 cm
  • Barva: šedý mramor
  • Podnož: černý kov
  • Styl: moderní

Konferenční stolek Jonas je nenápadný, zároveň však velmi elegantní. Jeho designu dominuje vysoká kvalita materiálů a přísný minimalismus. Ideálně se hodí jako doplněk do interiéru, který zdůrazní vaši osobnost a vkus. Je také velmi praktický, protože má dostatek místa na kávu nebo čaj a několik knížek.

Kulatý konferenční stolek Jonas s imitací šedého mramoru

Navíc, pokud máte menší obývací pokoj, bude velmi užitečným vybavením právě tento kulatý stolek. Jeho kompaktní velikost se hodí i do menších prostor a přispěje k tomu, že prostor nebude přeplněný velkým nábytkem. Zároveň si ale zachová trendy a moderní vzhled.

Pokud sháníte skvělý konferenční stolek do vašeho obývacího pokoje, určitě se neváhejte podívat na nabídku společnosti Srovnávač nábytku, kde naleznete tento stylový kulatý stolek Jonas. Produkt je k dostání na https://www.srovnavacnabytku.cz/produkt/kulaty-konferencni-stolek-jonas-imitace-sedy-mramor.