Stylová skříň SOMONI v dubu artisan s černými prvky

V dnešní době si stále více lidí zakládá na estetických kvalitách svého interiéru. Mnozí si přejí, aby se jejich byty staly místem, kde bude příjemné trávit čas nejenom pro ně, ale i pro jejich hosty. Nedílnou součástí dokonalého interiéru může být stylová skříň SOMONI v dubu artisan s černými prvky.

Popis výrobku

Skříň je vyrobena z kvalitního laminovaného materiálu, díky čemuž je odolná vůči vlhkosti a mechanickému opotřebení. Korpus skříně je dub artisan barevného provedení a čelní část je rovněž vyrobena z tohoto dřeva. Černé prvky skříně působí velmi moderně a perfektně doplňují celkový vzhled.
Rozměry skříně jsou šířka 90,5 cm, hloubka 54 cm a výška 193,5 cm. Boční pruh skříně je vyroben z MDF materiálu, nohy jsou metalické a na skříni jsou umístěny plastové úchyty. Skříň SOMONI je dodávána v demontovaném stavu, což usnadní přepravu a montáž.

Estetické kritérium

Estetické kritérium je v dnešní době velice důležité a zvyšuje hodnotu interiéru. Proto se nesmí podceňovat výběr nábytku, který by měl být jak estetický, tak i praktický a funkční. Stylová skříň SOMONI splňuje všechny tyto kritéria, díky čemuž se může stát nedílnou součástí každého interiéru.

Skříň SOMONI

Úložný prostor

Skříň SOMONI nabízí dostatek úložného prostoru, díky čemuž lze sbalit a uschovat veškeré věci na jednom místě. Skříň se skládá ze dvou dveří a osmi polic, na které lze uskladnit šatstvo, doplňky či jiné věci dle potřeby. Kvalitní materiály, ze kterých je skříň vyrobena, zaručují dlouhou životnost a mohou uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky.

Odkaz na e-shop

Chcete-li si zakoupit tuto unikátní skříň, doporučujeme navštívit e-shop Naradi-cz.cz, kde je skříň SOMONI momentálně k mání.

Závěr

Estetický a funkční nábytek je pro podobení interiéru klíčový a Kvalitní materiály, moderní vzhled a praktické využití dělají ze skříně SOMONI ideální doplněk do každého interiéru. Skříň SOMONI se stane ozdobou místnosti a poskytne dostatek úložného prostoru. To vše ocení nejenom nároční zákazníci, ale i všichni ostatní, kteří si přejí kvalitní a moderní nábytek.