Set dřezu a baterie Franke: Kvalitní nerezový set pro vaši kuchyni o velikosti 61×49 cm

Vyberte si nejlepší kvalitu pro vaši kuchyni! Set dřezu a baterie Franke je právě to, co hledáte. Díky své velikosti 61×49 cm bude dřez ideální volbou pro větší kuchyně, kde hodláte vařit pro svou rodinu či pro hosty. Tento nerezový set Franke vám dokonale poslouží a vyhoví vašemu každodennímu používání.

Dřez Franke SKN611-63

Dřez Franke SKN611-63 je vyroben z kvalitního nerezového materiálu, který je navržen tak, aby vydržel mnoho let bez jakýchkoli problémů. Odkapová plocha zajišťuje, že se potraviny nedostávají přes okraj, což poskytuje snadnější a rychlejší úklid. Díky velikosti 61×49 cm, máte dostatek místa na pokrmy, skleničky, talíře a další nádobí. Tento dřez Franke SKN611-63 je ideální pro ty, kteří hledají nádobí s velkou kapacitou a stejně dobrou kvalitou výroby.

Nabízíme vám tento nerezový dřez Franke SKN611-63 v setu s baterií Franke FB250.031.

Dřezová baterie Franke FB250.031

Dřezová baterie Franke FB250.031 je v barvě chrom, a hodí se k dřezu Franke SKN611-63. Tato baterie dokonale ladí s moderním designem dřezu a kuchyně. Je vyrobená z kvalitních materiálů, což ji dělá trvanlivější a odolnější proti poškození. Dobrým bonusem je, že tato baterie je snadno ovladatelná, zatímco současně vypadá velmi stylově. Pokud hledáte kvalitní baterii, která bude vyhovovat vašemu novému dřezu, baterie Franke FB250.031 je pro vás tou nejlepší volbou.

Nabízíme vám tento nerezový dřez Franke SKN611-63 v setu s baterií Franke FB250.031.

Kompletní sifon k dřezu Franke

K setu náleží také kompletní sifon. Ten vám zajistí, že odpad z kuchyňských nádobí bude odváděn snadno a rychle, přičemž zamezíte nepříjemnému zápachu. Kompletní sifon vám ušetří peníze na nákupu jiných částí, protože vše potřebné je již součástí tohoto kvalitního setu Franke.

Chcete-li mít v kuchyni nejlepší nádobí, musíte si koupit ten nejlepší set dřezu a baterie. Proto navštivte naši webovou stránku a objednejte si Set dřezu a baterie Franke SKN611-63. Set je kvalitní, praktický a dokonale se hodí do vaší kuchyně – a navíc získáte kompletní sifon k dřezu Franke. Vyberte si kvalitu a pohodlí!

Set dřezu a baterie Franke SKN611-63