Ořechová komoda s dekorem světle šedé barvy Teulat Valley 150 x 45 cm

Stylová komoda Teulat Valley zaujme svým neobyčejným designem na první pohled.

Ořechová dýha a lakovaná kovová podnož: Korpus z ořechové dýhy a lakovaná kovová podnož se vzájemně kombinují, aby stvořily atraktivní spojení. To dává této komodě neobyčejnou estetiku a napomáhá k tomu, že vnáší do interiéru útulnou atmosféru.

Dostatek úložného prostoru: Ořechová komoda disponuje 2 uzavřenými policemi a 3 zásuvkami. Tento úložný prostor Vám poskytne potřebné místo pro Vaše inventáře. Z toho důvodu lze tuto komodu považovat za skvělou investici.

Dekorativní prvek ve formě vyříznutí: Světle šedý dekorativní prvek této komody ji dává jedinečnost a osobitost. Tento dekor ukazuje, že malý detail může udělat velký rozdíl.

Skvěle se hodí do moderních interiérů: Ořechová komoda se skvěle hodí do moderních interiérů. Její jedinečný design ji činí atraktivním kouskem do mnoha prostor.

Doporučení na závěr: Ořechovou komodu doporučujeme kombinovat s dalšími kousky z kolekce Teulat Valley, jak nám doporučuje i výrobce. Takto získáte harmonický celek a celkově sjednotíte svůj interiér.

Ořechová komoda Teulat Valley

Více informací o této komodě naleznete na této stránce.