Novinka na trhu – ASIR Lustr BAREK


O designu a materiálu

ASIR Lustr BAREK je lustr, který svým materiálem může patřit do inustriálního stylu, svým designem a barvou působí však jemnějším dojmem. Lustr BAREK se skládá z malé základny a stínítka stejné barvy a výškově nastavitelný kabel jej činí praktickým pomocníkem do jakékoliv místnosti.

Vyroben je z kovu, černého kabelu a kovového stínítka. Stínítko lustru má průměr 34 cm a výšku 21 cm. Lustr je vysoký celkem 119 cm a výška mu může být nastavena v rozmezí 29 – 119 cm. Délka kabelu je 90 cm a typ objímky je E27. Lustr je určen pro napětí 220 – 240V a max. výkon je 40W.

O použití a instalaci

Zapojení lustrů a nástěnných svítidel bez zástrčky může provádět pouze odborně způsobilá osoba. Je důležité dodržovat bezpečnostní normy a pokyny uvedené v návodu k použití. Doporučujeme, aby instalace lustru a jeho montáž na strop byla prováděna odborníkem.

Lustr BAREK se hodí do bytu, kanceláře či restaurace. Svojí úzkou a dlouhou konstrukcí může prosvětlit celou místnost nebo být místořadným doplňkem nad konkrétní částí interiéru.

O výrobci

Lustr BAREK je vyráběn společností ASIR, která se specializuje na designové osvětlení. Své produkty vyrábí s ohledem na kvalitu materiálů a estetický design, který je atraktivní a přitahuje zrak každého návštěvníka.

Závěr

Pokud hledáte moderní a stylové osvětlení pro své bydlení, neváhejte a zvažte možnost pořízení lustru BAREK od společnosti ASIR. Na webové stránce Nábytek přehledně si můžete prohlédnout lustr v detailu a objednat si ho přímo z pohodlí vašeho domova.

Žárovky nejsou součástí dodávky, takže nezapomeňte si k lustru dokoupit i kvalitní žárovky.