Nová umyvadlová baterie Hansa Twist s otočným raménkem a chromovým povrchem!


Úvod

Chystáte se na rekonstrukci vaší koupelny? Pokud ano, tak byste neměli zapomenout na nákup nové umyvadlové baterie. Jednou z možností, které se na trhu vyskytují, je nová umyvadlová baterie Hansa Twist s otočným raménkem a chromovým povrchem. V tomto článku se dozvíte více o této baterii a proč by mohla být pro vás tou správnou volbou.

O baterii

Nová umyvadlová baterie Hansa Twist je páková stojánková baterie s otočným ramínkem. Jedná se o kvalitní německý výrobek s nadstandardní garancí, který by měl být snadno instalovatelný na jakýkoli typ koupelnového umyvadla. Chromový povrch baterie vytváří moderní designový prvek.

Baterie má průtok 6 litrů za minutu, což znamená, že voda bude vytekat z kohoutku hladce a bez problémů. Výška baterie je 25,2 cm a ovládací raménko se nachází ve výšce 22,7 cm. Tato výška je dostatečná pro umývání rukou i obličeje bez potřeby naklonění se k umyvadlu.

Výhody

Nová umyvadlová baterie Hansa Twist má několik výhod oproti jiným bateriím na trhu. Jednou z klíčových vlastností je otočné raménko. Díky této funkci můžete nastavit úhel vodního proudu podle svých potřeb. Tato funkce usnadní i umývání vlasů v umyvadle.

Dále je třeba zdůraznit, že tato baterie má snadné ovládání. Díky ergonomickému designu rukojeti a funkci jedním stisknutím je otevírání a zavírání baterie plynulé a rychlé.

Instalace

Nová umyvadlová baterie Hansa Twist je snadno instalovatelná na jakýkoli typ koupelnového umyvadla. Díky jednoduchým instrukcím je možné baterii namontovat sami bez nutnosti volat odbornou pomoc. Pokud však nejste zkušení s instalací vodovodních souprav, doporučujeme využít instalatéra na instalaci.

Závěr

Chcete modernizovat vaši koupelnu? Pokud ano, tak by nová umyvadlová baterie Hansa Twist s otočným raménkem a chromovým povrchem mohla být tou správnou volbou. Tato baterie má několik výhod, o kterých jsme se v tomto článku zmínili, a svým designem dokáže dokonale ladit s vaší koupelnou. Nenechte si ujít příležitost vylepšit svůj každodenní zážitek z používání umyvadlové baterie.

Umyvadlová baterie Hansa Twist

Zdroj: https://www.interierio.cz/produkt/umyvadlova-baterie-hansa-twist-s-otocnym-ramenkem-chrom-09542203