Noční stolek Tempo Kondela PARIS 70302 – šedý elegancí pro vaši ložnici

Elegantní šedý noční stolek v provence stylu. Pokud hledáte kousek nábytku, který dodá vaší ložnici šmrnc, neváhejte sáhnout po nočním stolku Tempo Kondela PARIS 70302. Jeho dokonalá šedá barva a provence styl budou nepřehlédnutelným prvkem vašeho interiéru.

Funkční design

Tento noční stolek má dva šuplíky a jeden otevřený úložný prostor. Díky nim můžete snadno odložit vše, co potřebujete mít po ruce při spaní. Šuplíky fungují jako skvělý úložný prostor na drobnosti, které by jinak mohly ležet na stolku a zbytečně zmenšovat jeho použitelnou plochu. Otevřený prostor na spodní straně stolečku je ideální pro knihy, časopisy či tablet.

Materiál vysoké kvality

Materiál: DTD laminovaná / MDF lakovaná, kovové úchytky. Noční stolek Tempo Kondela PARIS 70302 je vyroben z DTD laminovaného materiálu a MDF lakovaného materiálu. DTD laminovaná deska je velmi odolná a snadno se udržuje. Lze ji čistit vlhkým hadříkem a případně i s jemným čisticím prostředkem. Lakovaná MDF deska má povrchovou úpravu, která ji chrání před poškrábáním a otlačením. Stolek má také kovové úchytky, které dodávají nábytku moderní vzhled.

Tloušťka materiálu

Tloušťka materiálu: 18 mm. Noční stolek Tempo Kondela PARIS 70302 je vyroben z kvalitních materiálů, které zaručují jeho stabilitu a pevnost. Desky jsou 18 milimetrů silné, což zajišťuje, že nábytek vydrží dlouhá léta a bude vypadat jako nový.

Dodávaný v demontu. Noční stolek Tempo Kondela PARIS 70302 je dodáván v demontu. Nicméně, sestavení není nijak složité a můžete ho snadno provést doma. K nočnímu stolku je přiložena všechna potřebná montážní příslušenství a návod k montáži.

Pro zobrazení nočního stolku Tempo Kondela PARIS 70302 klikněte na tento odkaz: https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/tempo-kondela-nocni-stolek-paris-70302-sedy

Noční stolek Tempo Kondela PARIS 70302

Vyberte si noční stolek Tempo Kondela PARIS 70302 a dodáte své ložnici šmrnc.