Moderní designová černá matná umyvadlová baterie RAV SLEZÁK Seina bez výpusti SE926.0CMAT

je ideálním doplňkem pro vaši koupelnu či kuchyň. Tento výrobek nabízí nejen elegantní vzhled, ale také mnoho praktických vlastností. Nejvyšší kvalita a preciznost jsou u této baterie samozřejmostí.

Páková stojánková UMYVADLOVÁ BATERIE bez výpusti

Tato páková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti je naprosto dokonalým řešením pro vaši koupelnu. Je vhodná pro instalaci nad umyvadlem a umožňuje pohodlné mytí rukou. Pákový ovládání je velmi přesné a snadné na použití.

V černém matném provedení

Jedním z největších předností této baterie je její moderní černý matný vzhled. V koupelně či kuchyni působí elegancí a moderností. Osloví především všechny, kdo mají rádi luxusní a moderní design.

Výška baterie je 15,7 cm

Baterie má výšku 15,7 cm, což umožňuje pohodlné umývání rukou. Výška je ideální pro instalaci v koupelně nebo kuchyni. Pokud hledáte ojedinělou baterii, která splní všechny Vaše požadavky, je tato baterie tou správnou volbou pro Vás.

S matným povrchem

Matný povrch baterie láká na dotyk a vyvolává dojem luxusu a elegance. Díky nízkému lesku se na něm nesbírají otisky prstů a špíny. Baterie je snadno udržovatelná a velmi odolná proti poškrábání.

RAV SLEZÁK Seina bez výpusti SE926.0CMAT

Pokud hledáte moderní a designovou umyvadlovou baterii s prvotřídními vlastnostmi, potom je RAV SLEZÁK Seina bez výpusti SE926.0CMAT tou nejlepší volbou. Objednat si ji můžete na naradi-cz.cz.