Křeslo DALIA v barvě Nube 40 – nádherný doplněk každého interiéru!

Křeslo DALIA je dokonalým příkladem minimalismu a elegance. Jednoduchý design v kombinaci s nádhernou barvou Nube 40 (neboli mírně šedozelenou) ho řadí mezi nejžádanější kusy nábytku na trhu. Pokud hledáte křeslo, které by dokonalé doplnilo útulný obývací pokoj, dokáže toto křeslo z kolekce DALIA splnit vaše představy.

Specifikace křesla DALIA:

  • Výška sedáku: 44 cm
  • Šířka křesla: 72 cm
  • Hloubka křesla: 80 cm
  • Barva: Nube 40 (šedozelená)

Toto křeslo poskytuje velmi příjemné a pohodlné sezení díky svému plnění z kvalitního polyuretanu. Kromě toho je křeslo snadno udržovatelné díky snadno odnímatelnému potahu z mikrovlákna.

Pokud jste nadšenci minimalismu a moderního stylu, tento kus nábytku by měl být výběrem na míru. Za nízkou cenu můžete mít velmi kvalitní kus nábytku, který dokáže zlepšit a oživit jakýkoli interiér. Navíc, křeslo DALIA z kolekce ESROM si můžete objednat pouze na adrese www.esrom.cz za velmi příznivou cenu v porovnání s konkurencí.

Křeslo DALIA

Adresu ESROM zná většina lidí zaměřujících se na výrobu a prodej nábytku. Tato firma si klade za cíl nabízet kvalitní nábytek za rozumnou cenu. Kromě křesla DALIA najdete v širokém sortimentu také další kousky, které mohou nabídnout to, co hledáte pro svůj domov. Zkuste se podívat na jiné kolekce, jako je například SOTA nebo JUNI.

Závěr

Křeslo DALIA by mohlo být tím pravým kouskem pro vás, pokud hledáte jednoduchý a moderní nábytek, který dokáže ozvláštnit váš interiér. Kvalitní materiál, pohodlné sezení a snadná údržba – to vše Vám Křeslo DALIA z kolekce ESROM dokáže nabídnout. Navíc si můžete být jistí, že koupíte produkt od důvěryhodné společnosti, která si zakládá na kvalitním a spolehlivém servisu a zákaznické podpoře.