Krémový koberec Zala Living Harmony o rozměrech 155 x 230 cm

Pro koberce značky Zala Living je charakteristický působivý design a kvalitní materiál příjemný na dotek. Výsledkem jsou takové kousky, které vnesou do vašeho domova osobitou atmosféru a nádech luxusu. Navíc se pyšní dlouhodobou odolností, aniž by vyžadovaly náročnou údržbu.

Působivý design pro dotek luxusu

Krémový koberec Zala Living Harmony je přesně tím druhem koberce, který vás uchvátí svým designem a příjemnou hmatatelností. Jeho krémovou barvu můžete snadno sladit s různými interiéry a jeho rozměry 155 x 230 cm se hodí do prostorů různých velikostí.

Na koberec se můžete kdykoliv bosými nohama dotknout, protože jeho materiál je příjemný na dotek a zároveň velmi odolný. Díky tomu se nemusíte bát, že by nebyl vhodný pro vysokou frekvenci využívání. Naopak, je určený právě pro ty, kdo hledají kvalitní kus, který jim vydrží spoustu let.

Jak pečovat o koberec Zala Living Harmony

Krémový koberec Zala Living Harmony je vyroben ze 100% polypropylenu a je tak snadno udržovatelný. Pokud se na něj dostane nečistota, není nic jednoduššího, než ji vyčistit vlažnou vodou s bezbarvým mýdlem. Pokud potřebujete odstranit z koberečku hlouběji zanášející znečištění, stačí použít běžný vysavač.

Všechny koberce Zala Living jsou vyráběny ze šetrných materiálů, které neublíží ani vašemu okolí. Navíc jsou navrženy tak, aby vyhovovaly všem zákazníkům, kteří úspěšně shánějí kus, který dá jim nádech luxusu a oslní návštěvníky jejich domova.

Krémový koberec Zala Living Harmony

Závěr

Krémový koberec Zala Living Harmony je přesně tím kobercem, který vám dodá do vašeho domova tajemnou náladu a zároveň vám zaručí kvalitní využití. Vyberte si ho i vy a dopřejte si jedinečný zážitek ze svého interiéru.

Nábytek Hned