Keramické zápustné umyvadlo MEXEN ERIS – skvělá volba do koupelny!

Keramické umyvadlo oválného tvaru je určeno pro zapuštění do koupelnového nábytku. Díky tomuto řešení šetří místo v koupelně a hodí se i do malých prostor. Oválný tvar se bude hodit do klasických i moderně zařízených koupelen.

Specifikace produktu:

Rozměr: 460x390x190 mm

Typ: zápustné

Barva: bílá

Přeplňovací otvor: ne

Otvor na baterie: ne

Materiál: sanitární keramika

Při výběru keramického umyvadla si musíte dávat pozor na jeho rozměry. U zápustného umyvadla také na to, abyste měli pro instalaci dostatečný prostor v koupelnovém nábytku. Keramické umyvadlo MEXEN ERIS je vyrobeno z kvalitní sanitární keramiky, což zaručuje jeho dlouhou životnost a odolnost proti poškození.

Umyvadlo není vybaveno přeplňovacím otvorem ani otvorem na baterie. Pokud potřebujete umístit baterii, doporučujeme volit baterie na zeď nebo instalovat umyvadlo s otvorem na baterii.

Keramické zápustné umyvadlo MEXEN ERIS

Koupě keramického umyvadla MEXEN ERIS je skvělou volbou pro vaši koupelnu. Pokud máte malý prostor a potřebujete umýt ruce nebo čistit zuby bez ohledu na to, zda máte další koupelnový nábytek, zápustné umyvadlo je pro vás ideální volbou. Nabízí se v bílé barvě a jeho moderní design se hodí do každé koupelny, bez ohledu na její zařízení.