Rubriky
Čtyřlístek

Jak si vyrobit lahodnou kávu s French Press konvicí


French Press konvice je jednoduchý, ale efektivní způsob, jak si připravit lahodnou kávu. Tento způsob přípravy kávy je oblíbený pro svou jednoduchost a schopnost vyrobit kávu s intenzivním aroma a plnou chutí.

1. Krok: Příprava

Nejprve si připravte všechny potřebné ingredience. Budete potřebovat French Press konvici, kávovou mletou kávu, vodu a horkou vodu.

2. Krok: Mletí kávy

Nyní je čas mlet kávu. Káva by měla být mleta na střední velikost. Pro French Press konvici je nejlepší použít kávovou mletou kávu.

3. Krok: Přidání vody

Přidejte do konvice horkou vodu. Pokud je voda příliš horká, může to způsobit, že káva bude mít hořkou chuť. Ideální teplota vody je mezi 90-95 stupni Celsia.

4. Krok: Míchání

Nyní je čas smíchat kávu a vodu. Míchejte kávu a vodu po dobu 30-45 sekund.

5. Krok: Filtrování

Nyní je čas filtrovat kávu. Vložte filtr do French Press konvice a poté zatlačte na spodní část konvice. Ujistěte se, že filtr je dobře uzavřen.

6. Krok: Příprava kávy

Konečně je čas připravit kávu. Nalijte kávu do šálků a přidejte cukr nebo mléko podle chuti.

7. Krok: Užívání si lahodné kávy

Nyní už si můžete vychutnat lahodnou kávu připravenou ve French Press konvici.

Závěr

Příprava lahodné kávy ve French Press konvici je jednoduchá a rychlá. Tento způsob přípravy kávy je oblíbený pro svou jednoduchost a schopnost vyrobit kávu s intenzivním aroma a plnou chutí. Pokud hledáte kvalitní French Press konvici, navštivte NabytekTED.cz.