Elegantní šedá sametová pohovka Cosmopolitan Design Vienna o délce 230 cm


Elegantní pohovka pro pohodlné posezení

Ve stresující době plné pracovních povinností a každodenních starostí je důležité si vyhradit čas na odpočinek. Vyhledáváme prostředí, které je skvělým útočištěm od všední reality. Útulný obývací pokoj s elegantním nábytkem nám může vytvořit tu správnou atmosféru pro relaxaci. Pokud se chystáte na nákup nového sedacího nábytku, určitě se neobejdete bez pohovky. Ta je centrem každého obývacího pokoje a bude tvarem i barvou ladit celý interiér. Dnes se podíváme na elegantní šedou sametovou pohovka Cosmopolitan Design Vienna.

Hlavní přednosti pohovky

Prostorné sedáky, nadýchané polštářky a opravdu komfortní sedáky – to jsou hlavní přednosti pohovky Vienna. Díky své délce 230 cm dokáže pohodlně poskytnout prostor až pro 4 členy rodiny nebo početnou návštěvu. Design této pohovky je inspirovaný pařížským šarmem a citem pro detail, což potěší oko nejednoho milovníka moderního nábytku.

Když si budete vybírat pohovku, zaměřte se také na její výšku. Díky vyšším nohám pod pohovkou snadno vysajete nebo vytřete podlahu. Snažte se zvolit pohovku s co nejvyšším Martindalem.

Co je hodnota Martindale?

Toto záhadné slovíčko vám pomůže zjistit, jak moc je pohovka odolná proti otěru. Čím vyšší číslo tím lépe, ale to automaticky neznamená, že pohovky s nižším Martindalem stojí za starou bačkoru. Čísla jsou pouze ukazatelem toho, pro jakou domácnost je pohovka vhodná.

  • Martindale do 20 000 cyklů: vhodná pro páry a malou rodinu, kteří pohovku využívají denně
  • Martindale do 50 000 cyklů: vhodná pro rodiny s dětmi, spolubydlení se společným obývacím pokojem
  • Martindale nad 50 000 cyklů: vhodná pro početnou rodinu, která využívá sedací soupravu přes den i večer, do kanceláří a hotelů

O značce Cosmopolitan Design

Značka Cosmopolitan Design je inspirována styly z celého světa, ale výrobu si drží výhradně v Evropě. Každý kus nábytku je pečlivě vyroben s ohledem na kvalitu a design, což dodá vašemu obývacímu pokoji velký šmrnc. Pokud zvažujete nákup nového sedacího nábytku, tak si určitě nenechte ujít tyto tipy na výběr nejvhodnější pohovky pro váš interiér.

Bonami tip: Jak vybrat pohovku

Při výběru nové pohovky si kladejte základní otázky. Jaký prostor máte k dispozici? V jakém stylu je váš interiér? Kolik prostoru potřebujete? Nenechte se rozhodovat pouze cenou, ale zaměřte se také na materiál, kvalitu a design. Pokud máte malé děti nebo domácí zvířata, hledejte pohovky s odolným potahem a snadno čistitelné. Pokud máte rádi změny, tak si také vyberte pohovku, kterou můžete jednoduše oblečením polštářů a dek jako váš interiér roste a mění se.

Pohovky jsou velkým ohniskem pozornosti v každém obývacím pokoji, tedy netřeba