Béžová sametová rohová pohovka s podnožkou Miuform Cosy Claire – luxusní kousek pro váš obývací pokoj


O čem je tato rohová pohovka?

Útulný model Cosy Claire je inspirován retro atmosférou a zaujme vás svým sametovým povrchem a sedákem z PUR pěny. Může se pyšnit také nohama z bukového dřeva, které zajišťují jeho stabilitu.

Jaké jsou rozměry podnožky?

Podnožka má rozměry 130 x 65 x 43 cm (š x h x v). Můžete ji přisunout k pohovce a vytvořit tak spací plochu.

Proč byste si měli vybrat právě tuto pohovku?

Pokud hledáte luxusní kousek do vašeho obývacího pokoje, rohová pohovka Cosy Claire od výrobce Miuform je tou pravou volbou. Nestylizuje se pouze jako jednoduchý nábytek, ale také má praktickou hodnotu díky podnožce, kterou jsme již zmínili výše.

Jak vypadá design této rohové pohovky?

Tato rohová pohovka je velmi esteticky vyvážená. Její design tvoří moderní prvky, ale zároveň se stále drží svého nádechu Skandinávie. Béžový sametový materiál jí dodává jemnost a v kombinaci s dřevěnými nohami působí velmi příjemně na pohled.

Bezva, kde si ji můžu koupit?

Tuto pohovku můžete zakoupit na stránkách maliboo.cz. Zde najdete detailní informace o produktu a také si ji rovnou můžete objednat.

Zde si můžete objednat rohovou pohovku s podnožkou

Podrobnější informace

Béžová sametová rohová pohovka s podnožkou Miuform Cosy Claire je velmi vhodná pro všechny, kteří chtějí mít v obývacím pokoji nábytek, který bude vypadat moderně a zároveň bude mít praktickou hodnotu. Pokud jste milovníkem retro designu a moderního minimalismu zároveň, bude se vám tato pohovka určitě líbit.

Kromě designu se jedná také o velmi pohodlnou náš výrobek. Sedák je vyroben z PUR pěny, která poskytuje dostatečnou míru pohodlí a zároveň také ochranu proti deformaci.

V případě, že si ji rovnou nechcete objednávat, můžete si ji prohlédnout také osobně v showroomu v Praze. Pokud se rozhodnete pro zakoupení, je potřeba mít na paměti, že pohovka bude dodávána v demontáži, ale díky jednoduchému montážnímu návodu její sestavení nebude pro vás představovat problém.

Béžová sametová rohová pohovka s podnožkou Miuform Cosy Claire

Tuto rohovou pohovku s podnožkou máme skladem a na dodání není nutná celá řada týdnů čekání, jako u jiných výrobců nábytku. Pokud tedy hledáte inspiraci k nákupu nového rohového sedacího nábytku, rozhodně neváhejte a vyberte si právě tento model.