Akátový jídelní stůl Kave Home Alaia 160 x 90 cm: přirozená elegance do vašeho domova

Vyberte si do svého interiéru kus, který bude působit nejen velmi stylově, ale zároveň bude sloužit celé rodině při společných jídlech. Stůl je totiž místem setkání, kde se všichni sejdou. Proto si zaslouží jen to nejlepší!

Zaujme vás kombinace přírodního dřeva a kovu

Jídelní stůl Kave Home Alaia spojuje dva kontrasty, které se v dokonalé harmonii doplňují. Masivní deska je vyrobena z akátového dřeva, které je pro své vynikající vlastnosti velmi oblíbené. Deskou stolu je přirozeně a jednoduše do vašeho domova vnášena přírodní elegance.

Kovovou podnoží je asijského původu a vyrábí se v Taiwanu. Podnož se skládá ze šesti podpěr, které optimalizují váhu a podporují celkovou stabilitu stolu. Černé lakované kovové nohy dovedou do interiéru průmyslovost a rustikální nádech, které se v poslední době velmi prosazují.

Jedinečnost a kvalitu vám zaručí usazení šesti stolovníků, kteří si budou moci užívat při jídle krásný výhled na unikátní kus dřeva.

Jedinečnost zaručena

Při nákupu stolu Kave Home Alaia můžete mít jistotu, že je každý kus jedinečný. Jednotlivé tóny a tvary jsou odlišné a vyznačují se přírodní krásou. Deskou stolu prodělává pouze minimální úpravu, což ukazuje, že je vyroben z kvalitního dřeva. To zase vede k možnosti využití stolu v mnoha dalších situacích, nejen při jídle.

Kromě vysoké kvality a jedinečnosti materiálu nabízí stůl Kave Home Alaia i trvalou udržitelnost. Akátové dřevo pochází z udržitelně obhospodařovaných lesů, kde je kontrolované kácení. Toto udržitelné řízení lesů je nejen správným rozhodnutím, ale také vás může ujistit, že je výrobek z etického zdroje.

Závěr

Investovat do kvalitního jídelního stolu, jako je Kave Home Alaia, je dlouhodobě výhodné rozhodnutí. Koupí tohoto produktu získáte nejen elegantní kus nábytku, ale také kus přírody do vašeho domova. Pracovat a žít v příjemném prostředí, to je to, co stůl Kave Home pro vás a vaši rodinu nabídne. Akátový jídelní stůl Kave Home Alaia 160 x 90 cm je k dispozici na sidonia.cz.

Stůl Kave Home Alaia

Zdroj obrázku: sidonia.cz