Ahornový lamelový rošt 90/200 cm pro dokonalý spánek!

Pokud hledáte kvalitní a spolehlivý lamelový rošt pro svou postel, pak byste si měli určitě prohlédnout náš Ahornový lamelový rošt. Tento rošt je ideální volbou pro osoby, které si přejí kvalitní a zdravý spánek.

Lamelový rošt, (pro rám) 90/200 cm

Náš Ahornový lamelový rošt je navržen pro postele s rozměrem 90/200 cm. Jeho konstrukce z lamel a plastových kapes zajišťuje spolehlivou nosnost a pevnost. Rošt je vhodný pro různé typy rámů.

90X200CM, BEZ POLOH, 13 PŘÍRODNÍCH LAMEL, BŘÍZA, PLASTICKÉ KAPSY

Rošt se skládá z 13 přírodních lamel z břízy, které jsou pevně spojeny plastovými kapsami. Tyto kapsy umožňují snadnou montáž roštu a zajišťují jeho pevnost a stabilitu.

VÝŠKA 6CM, NOSNOST 90 KG

Rošt má výšku 6 cm a snadno jej můžete umístit do libovolného typu postele. Maximální nosnost roštu je 90 kg, což je dostatečné pro většinu uživatelů.

Pořízením tohoto Ahornového lamelového roštu si můžete být jisti, že vaše tělo bude mít v posteli perfektní podporu, která prospěje vašemu zdravému a kvalitnímu spánku! Nepočítejte však s tím, že bude tento rošt vhodný pro osoby, které potřebují přizpůsobovat polohu matrace.

Pro více informací o našem Ahornovém lamelovém roštu můžete navštívit naši webovou stránku.

Lamelový rošt 90/200 cm

Investice do kvalitního lamelového roštu jako je tento Ahornový rošt se vám určitě vrátí v podobě lepšího spánku a vyšší spokojenosti s vaším nočním odpočinkem.

Zvolte si kvalitu a spolehlivost s naším Ahornovým lamelovým roštem a užívejte si dokonalý spánek!